| Lyndsey a întrebat:

Va intreaba un baiat:
-Cum ti-ar placea sa fie sotul tau?/
-Ce trasaturi apreciezi la un baiat?
Vreau raspunsuri sincere si cat de cat realiste.winking

3 răspunsuri:
| Brunettka a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa fie loial, sa nu fie violent, frumos, harnic...

| SimoNARaluCA a răspuns:

CA ORLANDO BLOOM! laughing *** it, I don't care.Degeaba spunem noi ca vrem baieti inalti, frumosi, bruneti, draguti, inteligenti...Printisori pe cai albi nu prea exista si eventual apare si dezamagirea...Un baiat ar trebui sa fie el insusi, sa ma aprecieze pentru ceea ce sunt si ar trebui sa fie special, sa ma faca sa ii apreciez si iubesc toate defectele si... Beahh, cum spuneam, Orlando Bloom tongue

| Madayna a răspuns:

Sa fie inalt, masiv, dragut, intelegator, fidel, dragastos, romantic (cand trebuie), responsabil, educat... etc, si lista ar putea continua big grin