| Anonim203 a întrebat:

Va rog mult sa imi explice cineva de ce se face atata caz pe fetele mai mici care se plang ca sufera din dragoste!
Adica spuneti ca dragostea nu are varsta...bla bla bla dar peste tot vad ca va revoltati cand vedeti sa se plange o fata(12-13 ani) ca s-a despartit de prieten.
Ce este asa de grav? Daca iti place mult de cineva si lui de tine de ce sa nu fie ceva intre voi? Nu poti alege tu de cine sa iti placa si mai ales CAND! De exemplu prima mea relatie a fost la 13 ani. Mi-a placut mult de tot de un tip si lui de mine si normal ca am fost impreuna!

Multi spuneti ca pe vremea voastra la acesta varsta va jucati cu papusile bla bla bla rolling eyes. Doar ca este o problema:atunci erau niste vremuri, acum altele.
Mda.si eu sunt total impotriva celor care 'trec la treaba' pana sa aiba 18 ani, dar multi faceti caz pentru cei care nu au inca 14 ani si sunt deja intr-o relatie. Spuneti ca din cauza baietilor, noi fetele nu mai invatam! Din contra:eu una de cand incepusem sa fiu cu acel tip am inceput sa invat muuuult mai bine!

Deci faceti-ma va rog sa inteleg care este problema deoarece eu nu imi dau seama!

1 răspuns:
| Andrei233 a răspuns:

Prima relaţie ai avut-o la 13, iar acum am 13 ani jumate.Ok, trecem peste.Ce stiu mucoşii ăştia la 13-14 ani ce-i aia iubire sau, mai ales, ce-i aia suferinţa.Să pună mâna pe carte, şi să lase "iubirile".