| anonim_4396 a întrebat:

BUna.va rog sa ma ajutati. imi place de un baiat care e cu 7 ani mai mare decat mine si imi place de el de 3 ani chiar daca stiu ca are prietena... sunt foarte confuza deoarece de multe ori cand eram intr-un cerc de prieteni impreuna si eu ma uitam intr-un loc si apoi ma uitam la el, il vedeam pe el uitandu-se unde m`am uitat eu. si am fost impreuna si intr-o tabara unde am stat 1 zi si o noapte (eram vreo 50 de pers) si parca tot ma evita dar nu stiu de ce... eu daca mergeam intr-un loc si el era acolo atunci el pleca si tot asa. nici la masa nu puteam manca din cauza ca il vedeam ca parca se ascundea de mine.deci va rog sa imi ziceti ce sa fac.mersi si dau funda!

1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

Eu zic sa il lasi in pace pentru ca ai zis singura ca te evita.straight face
Adica nah, faci cum crezi tu dar nu merita sa sa agiti degeaba pentru ca el are prietena si te evita, se ascunde de tine.E simplu.Ce rost mai are sa te compliciZ?