| Myyca a întrebat:

Buna!
Va rog sa va dati cu parerea ca eu nu stiu ce sa mai cred.
Un tip ma urmareste de fiecare data cand ma vede (de cele mai multe ori impreuna cu prietenii lui) si daca nu ma urmareste imi face cu mana. Eu cand il vad ma cam sperii si merg in directia opusa lui.
Voi ce credeti? Ce vrea de la mine? Si cum sa fac sa nu ma mai urmareasca? E ceva bun sau rau?

Răspuns Câştigător
| marciana a răspuns:

Pai daca tie iti place sa fi urmarita, atunci e ceva bun.
Dar daca nu(ceea ce si cred)ar fi bine sa il infrunti si sa-l intrebi ce vrea sau sa-i ceri sa te lase in pace.Totusi ar fi bine sa nu te duci singura, pentru ca ai nevoie de suportul unui prieten in asemenea situatii.

| Myyca explică (pentru marciana):

Nu, nu imi place sa fiu urmarita

1 răspuns: