| paintedlove a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va amintiti de un film,o persoana, un cantec foarte vechi pe care nu l--ati mai auzit de mult timp, orice si in urmatoarele zile sa vedeti acel film la tv sau acea persoana? Va intreb deoarece mie mi s-a intamplat de prea multe ori ca sa fie coincidente.

1 răspuns:
| Hieer a răspuns:

Salut.

Pot spune ca da. Eu vad de multe ori imagini care s-au petrecut in trecut. Nu cred ca este vreo problema cu asta, dar nici normal nu cred ca este...

Pa, pa.