| catalina120 a întrebat:

voi v-ai mutat vreodata in alt oras? stiu suna stupid insa chestia este ca prietenul meu este din alt oras, unde am lociut si eu o perioada la bunicii mei, orasul e foarte dragut,ar fi frumos sa ma mut acolo dar totusi aici am prietenii,trecutul,colegii,locul meu... :Ce sa faaaac? voi v-ati mutat vreodata,va e dor de prietenii vechi, de vechia casa de fostul oras?
Fundita :*

2 răspunsuri:
| KDily a răspuns:

Si eu o sa ma mut in curand dar nu in alt oras ci doar in alt cartierlaughingeu una abia astept pentru ca e frumos sa cunosti oameni noi, locuri noi.

| RzV28 a răspuns:

Pai daca tie iti place mai mult orasul asta decat unde staitu acum si ai alte avantaje in acel oras ai putea sa te muti si mai poti veni si dincolo si dorul de prieteni si oras iti va trece repede daca esti fericita alaturi de el.Mult noroc