| Hori_Hory_1990 a întrebat:

vreau sa-i fac iubitei mele un cadou si nu stiu ce sa-i cunpar dati-mi idei va rog.Ps:are 15 ani si nu conteaza pretul...cea mai buna idee primeste funda

Răspuns Câştigător
| xSkitte a răspuns:

Depinde de ce vezi ca poarta mai des sau ce vezi ca zice ca'i place dar de obicei fetelor le plac bratarile, animalele de plus, florile, un bilet scris din suflet cu lucruri care nu i le'ai zis niciodata sau poate un tricou cu un mesaj ceva.
Si sa alegi culoarea care'i place si la punga de cadou sau la hartia cu care o sa impachetezi cadoul.

8 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Un buchet de flori ar fi dragut sau un simplu trandafir alaturi de un plus dragut sau o bratara.

| Cristiann25 a răspuns:

Un iphone 5.

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

Exact, că tot zicea de preț...

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

Pai normal de aia am si zis! Daca tot nu conteaza pretul merge un iphone 5.Nu de alta ca i-as fii spus sa-i cumpere un bmw, audi ceva dar a precizat ca are doar 15 ani si ii poate cumpara doar o masina de fier dintr-un hypermarket!

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

Stai să mai crească ea... că nici bmw-ul n-o să mai fie bun!

| Victor7boy a răspuns:

Un colier, bratara+un simplu "La multi ani" urmat de un "te iubesc".In final poate faceti si dragoste...

| Thextruexme a răspuns:

Pai mai multe depinde.Iti dau exemple cu tot ce imi vine in minte xD :
-lant
-bratara
-un ursulet mare si pufos
-un parfum
-flori
-Daca poti sa vorbesti cu prietenele ei. poate iti dau niste idei smug
-Un tortulet mic (facut de tine neaparat ) o sa aprecieze gestul dar pe langa el sa fie si ceva de mai sus happy. Noroc.

| Lorenuta2000 a răspuns:

Un colier delicat pe care sa fie gravata iniala ei ai fi nemaipomenit.