| Tequilllla a întrebat:

Vreau sa'l fac pe fostul sa uite de mine!
Si am nevoie sa il insel cumva...
Vreau sa pun pe facebook intr'o relatie si sa scriu cu cine sa'l fac gelos!
Va rog stie cineva pe un baiat dispus?
Ps: sa aiba facebook si sa nu fie mai mare de 14 ani :*

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Poti sa iti faci tu un profil de facebook fals cu un baiat.

| Tequilllla explică (pentru 愛日本):

Mersii :** Asta nu mi-a venit in minte

| Radu284 a răspuns:

Daca faci asta, in mod sigur va uita de tine.
Si cum exact il inseli daca v-ati despartit?

| Tequilllla explică (pentru Radu284):

Nu e chiar "inselat"...

| Danysan a răspuns:

Ok pot sa spun ca nu e o idee prea buna.Se vede ca nu sti cum gandesc baietii.A si cred ca e mai bine sa fie mai mare de cat zici tu acolo -Asa macar ai veridicitate si o sa fie surprins ca ai un iubit mai mare. Poate o sa se potolesca sa nu o ea in barba de la ala care e mai mare.Dar repet nu e o idee prea buna -pentru ca nu e credibila.Ca sa fi crezuta trebuie sa posteze si ala ca te iubeste, commsi alte astea -ca altfel nu tine.Cat despre alt face -ai grija ca daca esti prinsa cu ip o faci lata cu astia.