| EyesSad17 a întrebat:

Buna vreau sa stiu si eu cum pot scapa de sensibilitate
credeti-ma sunt foarte sensibila cand profesori ma ridic in picioare tremur foarte tare inima imi bate foarte tare uneori am avut tentita de lesin nu mereu dar imi vine am fost la psh va rog un sfat un vot si o funda

Răspuns Câştigător
| andreidraga a răspuns:

Constientizeaza ca nu patesti nimic daca ai curaj. Analizeaza la rece cel mai rau lucru care ti s-ar putea intampla daca ai curaj. Vei vedea ca nu patesti nimic. Raspunde-le la profesori... sunt si ei oameni, au si ei copiii, nu iti fac nimic nici daca gresesti. Incearca sa adresezi intrebari de cate ori nu intelegi ceva... nu ai ce pierde! Ai doar de castigat.