| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa tin regim ca sa slabesc si stiu ca trebuie sa iau 3 mese pe zi dar luand in considerare ca sunt 6 ore pe zi la scoala nu pot sa merg cu castronul de mancare dupa minelaughing ce sa imi iau in pachetel sa imi tina de foame pana ajung acasa?

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

In primul rand trebuie sa iei un mic dejun copios inainte de a pleca acasa si apoi iei pranzul cand te intorci pe la 2 - 3. La scoala poti sa iti pui fructe : mere, banane, portocale, iaurt de baut, sandvich, biscuiti digestivi. Evita patiseria si chipsurile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sfatul meu este sa devi vegetariana.
Dumnezeu sa te binecuvinteze! happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Alt sfat mai putin stupid nu stii?

| iSimo a răspuns:

Un Sandwish, un strudel, un mar poate, biscuiti sarati funda?