| anonim_4396 a întrebat:

Buna, vreau sa va cer o parere legat de o chestie care mi s-a intamplat legata de un baiat anume. Am cunoscut un baiat acum cateva sapt si am inceput sa vorbim sa ne cunoastem cat de cat, eu nu prea sunt experimentata cu relatiile sau cum sa ma comport cu un baiat deoarece nu am avut parte de asa ceva. Tipul mereu imi spunea ca sunt draguta, simpatica si etc iar eu inca simt ca ma ia la misto. Pe langa asta mi-a cerut sa ne vedem intr-o seara, deoarece in timpul zilei este ocupat dar din pacate nu am putut iesi atunci si a ramas pe alta data. Dupa imi daduse mesaj in alta seara daca pot iesi in weekend tot seara, iar eu doar îl intrebasem ca de ce vrea tot seara din moment ce el e liber in timpul zilei si s-a suparat pe mine. Absurd si cand voiam sa ne vedem in ziua respectiva nu mi-a mai dat mesaj si sunt îngrijorata ca am facut ceva gresit sau ca nu pot aborda o discutie cu el. Simt ca se supara prea repede si el presupune ca am chef sa fac misto, mi-a mentionat mai inainte ca nu-i place sa se plimbe ziua si dupa mi-a spus ca n-are sens sa-mi raspunda la intrebari care n-au rost. Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ca ii e rușine ziua sa nu fie văzut cu tine, cui ii place de tine vrea sa fie cu tine oricând. Mai bine Roagă-te lui Dumnezeu ca la timpul pe care El îl considera potrivit sa afuca în viata ta băiatul care El știe ca ar fi potrivit sa fie soțul tău și sa îndepărteze din viata ta persoanele care ți-ar aduce numai nefericire.

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca tu nu vrei sa iesi seara nu ai de ce sa te simti prost, nu te poate obliga.Intalnirile se stabilesc de comun acord, astfel incat ambii sa fie ok atat cu ora cat si cu data. Ce inseamna de fapt seara? Intre 6 si 8-9 e destul de sigur, e inca lumina.
Daca el vrea mai tarziu, asta e, his loss. Eu mi-as pune semne de intrebare daca nu ii place sa se plimbe ziua.Probabil nu vrea sa fie vazut cu tine de vreun prieten sau coleg.

Vei mai gasi baieti, stai linistita.

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Cati ani ai tu, cati ani are el? Probabil vrea sa te duca la produs, e dubios faptul ca vrea sa se intalneasca cu tine doar seara, daca vrea isi poate face timp.

| Kren a răspuns:

Probabil crede că ești indecisă. Din ceea ce spui reiese că el te-a invitat de câteva ori dar s-a ivit întotdeauna câte ceva și nu v-ați mai întâlnit. Dar nici intențiile lui nu par prea onorabile

| username07 a răspuns (pentru Kren):

Tocmai ca nu stiu ce intentii are el