| Denisa a întrebat:

Ma cunosc cu un prieten de la gradinita. Am fost colegi pana in clasa a-8 a iar acum suntem la acelasi liceu. De Craciun am petrecut cu el si inca cativa prieteni. Am iesit cu el sa ne plimbam pentru ca ii era rau( sa imbatat bine) si imi tot zicea sa asteptam sa mearga toti acasa si sa ne intalnim afara, i-am zis ca nu, esti obosit mergi acasa si dormi. In fine... a insistat dar nu i-a mers. Ieri, de revelion nu a baut deloc. Am vrut sa ma duc afara si l-am chemat si pe el si a venit. Neam plimbat o bucata buna de vreme si am inceput sa povestim si m-a prins de mana. Can am mers acasa la fel. El e un pic mai timid, dar ne intelegem bine. Acum vine si intrebarea mea: m-a prins de mana din prietenie sau pentru ca m-ar place? PS: cand dansam cu altii se uita la mine si imi zambea, iar cand am iesit afara mi-a zis: ce de pretendenti ai...

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ce dragutlove struck
Acum e randul tau sa ii dai de inteles ca il placibig grin

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Denise parerea mea este ca sigur te place insa nu poate sa ti-o spuna in fata mai ales ca ti-a zis de ce pretendentii ai...deci te place

| georgiana a răspuns:

Normal ca te place, iti face complimente, te vrea in preajma lui. Poti incerca ceva mai mult si poate, poate.

| JoJo a răspuns:

Te place dar timiditatea il depaseste probabilhee hee

| sorin a răspuns:

Te place cel mai probabil.

| LOADING █████████99% a răspuns:

:->oopalaughing...sincer...cred ca e "in limba" dupa tinewinking

| Suzy a răspuns:

Cu siguranta ii place de tine. Zambetul a fost unul fals happy

La multi ani!

| Dizzy a răspuns:

Cred ca da.fii mai atenta la comportamentul lui si vezi ce se intampla.iti vei da seama singurawinking

| Madutza_9991 a răspuns:

Parerea mea e ca simte ceva pentru. tine.