| loredanadevil a întrebat:

Buna vreau si eu niste status ffff triste gen viata e frumos...merita sa mori plizzz ast rasp cat de repede cu putinta

Răspuns Câştigător
| Smiiilee a răspuns:

Totusi ma admira, pentru ca Sunt copil, si am o lume de Vis iar Singura mea privireeil duCe'n paradis!

Nu e un vis si nicio fantezie. E ceea ce se numeste copilarie. Un episod din serialu` vietii tale Care contzine clipe dulci, da` si amare

• Sunt un om simplu, mai simplu decat tine. Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine.`!:]•

• asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza. •

• de obicei ii citesti rapid. pe cei care iti zambesc si de fapt nu te inghit.

Ultimul vers toti ar trebui sa-l stie: Imi d0resc ce`mi d0resti tu miee si sa tsi se intampLe tie!

Stiu ca e greu, dar sunt aici
Gata sa te ridic cand simti ca pici

Sfatul meu prietenesc e sa o iei in brate.Arata'i ca o iubesti frate si da'i sperante.

°De azi arunc totul la gunoi numai vreau nimic nimic inapoi; x•

>; d

2 răspunsuri:
| Smiiilee a răspuns:

Totusi ma admira, pentru ca Sunt copil, si am o lume de Vis iar Singura mea privireeil duCe'n paradis!

Nu e un vis si nicio fantezie. E ceea ce se numeste copilarie. Un episod din serialu` vietii tale Care contzine clipe dulci, da` si amare

• Sunt un om simplu, mai simplu decat tine. Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine.`!:]•

• asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza. •

• de obicei ii citesti rapid. pe cei care iti zambesc si de fapt nu te inghit.

Ultimul vers toti ar trebui sa-l stie: Imi d0resc ce`mi d0resti tu miee si sa tsi se intampLe tie!

Stiu ca e greu, dar sunt aici
Gata sa te ridic cand simti ca pici

Sfatul meu prietenesc e sa o iei in brate.Arata'i ca o iubesti frate si da'i sperante.

°De azi arunc totul la gunoi numai vreau nimic nimic inapoi; x•

| djmaxtor007 a răspuns:

Viata e singurul lucru care reuseste sa iti atace destinul, este cea mai mare tarfa de pe lumea asta, tu trebuie sa mori si ai scapat, alta varianta nu ai, oriunde te duci, nu poti fugi! broken heart crying