| PAmy99 a întrebat:

Vreu sa imi dau piercing in limba, iar nu il pot convinge pe tata sa ma lase! Cum as putea sa il conving? El imi totspune ca a citit pe net niste sfaturi ale medicilor ca se pot face diferite boli! ...eu ii spun ca are atata lume si nu a patt nimic dar. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Daca il faci la un salon autorizat, nu vad ce nu!? Deci discuta cu el si argumenteaza de ce iti doresti asta si ca vei merge la un salon si totul o sa fie OK! uite si aici niste sfaturi http://www.mayra.ro/......din-limba/

| PAmy99 explică (pentru Alicezzz):

Mss mult... sper sa mearga! 1

1 răspuns: