| xProxy a întrebat:

Am o problema. Detin o boxa ibiza sound de 800w. Astazi am dato cam tare si nu stiu de ce brusc la bass puternit se aude un zgomot ciudat, adica se auda normal dar si un sunet cum sar lovii ceva.
Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| assul95 a răspuns:

Vezi sa nu fie vreun surub desfacut la vreo boxa si tu cand dai bassul tare sa nu joace.Altceva nu stiu ce ar putea fi. Funda?

| xProxy explică (pentru assul95):

Asta era. Am dat plasa din fata boxei jos cu tot cu cele 4 suruburi, ma gandesc ca cele 4 suruburi sustineau si putin boxa din interior.

2 răspunsuri:
| laserworld a răspuns:

Verifica filtru de bas, condensatoare