| MihaiN1 a întrebat:

Am si eu o problema, de vineri 18.02.2011 dimineata cand m-am trezit ma durea foarte tare gatul, am avut febra 39 si cand inghit ma doare gatul.

Am luat Modafen si Septolete pentru gat, iar pentru nas am luat Olynth.

Astazi ma simt un pic mai bine dat nu pot scapa de problema cu gatul.

Inca nu am fost la medic sa ma consulte deoarece nu cred ca este ceva chiar atat de grav, parerea mea este ca sunt racit, asa cred.
Stiu ca nu trebuie sa trec aici problemele mele medicale, dar as vrea sa stiu ce sfat mi-ati da voi.

Ce as putea sa mai i-au sa imi treaca?

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| slam a răspuns:

Si eu am fost racita ( si inca mai sunt) si ma durea tare gatul...acum insa nu ma mai doare.
am luat strepsils cu miere si lamaie, vitamina c cu propolis si am baut multe ceaiuri in care mama a pus si putina zeama de lamaie care este foarte buna pentru gat