| Tarus a întrebat:

Bună ziua, eu am 18 ani și am relație de aproape 1 an cu o minora în vârstă de 15 ani, părinții ei au fost dezacord pana acum 2 săptămâni cu relația, erau dezacord cu act sexual între noi, stăteam câte o sapt la ea acasă și ea la mine la fel, acum nu mai sunt deeacird, dacă vorbesc cu ea de acum fără contact sexual, vorbit la telefon, merg cu ea pe str etc, pot păți ceva, ei au zis ca ma baga la corupere de minori

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Poate sa te bage daca au chef, incalci niste reguli, dupa regulamentul romanesc din monitorul oficial ea la 15 ani are consimtamant si daca o faci cu acordul ei nu se considera caz penal, mi se pare o prostie sa se accepte asa ceva dar se pare ca ciudatul care a promulgat asta nu e intreg la cap

| Tarus explică (pentru mgtow):

Și dacă eu doar vorbesc la telefon și ma găsesc pe strada cu ea, adică o amenință că se duc la politie dacă mai vorbește cu mine

| mgtow a răspuns (pentru Tarus):

Depinde de ei

| Tarus explică (pentru mgtow):

Am înțeles eu ca depinde de ei, dar ma amenință că depun plângere dacă mai am vreo legătură cu fata lor, am uitat sa va zic ca ea e născută și crescuta ceva timp în Elveția, mna dacă contează și chestia asta

7 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Prostii, daca ea are peste 15 ani numai este corupere de minori. Poti face si sex cu ea daca este si ea de acord

| Andreeush a răspuns:

Având în vedere că tu ești major iar ea e minoră poți avea probleme cu poliția.

| aXy99 a răspuns:

Avand in vedere ca diferenta de varsta este de 3 ani, esti ok.

| Reghqen a răspuns:

Vezi cum te comporți cu ea, la vârsta aia sunt nebune, dacă le faci să suferi sau le forțezi să vezi ce te trezești cu poliția la ușa când nici nu te aștepti laughing