| michael94 a întrebat:

Buna ziua la toti.As vrea sa incep sa ma duc la sala, pentru a-mi dezvolta muschii, dar am auzit ca acestia nu cresc foarte greu. M-am gandit sa iau niste suplimente cand o sa incep sala, pentru o crestere mai rapida, deoarege genu meu de om este sa nu astept, nu-mi place treaba lenta. Daca imi recomandati, spuneti-mi si ce, daca nu de ce.Multumesc pentru raspuns, daca vreti si funda.

Răspuns Câştigător
| HerraAbst a răspuns:

Gandeste putin! Poate ca aici e de preferat sa astepti, decat pe cale artificiala cu suplimenti, sterorizi etc, mai bine fa-o pe cale naturala, prin munca si efort. Rezultatele sunt diferite dar de preferat ar fi sa nu bagi prostii in tine.
Decizia iti apartinewinking

Spor la sala

| Cosmin86 a răspuns (pentru HerraAbst):

1. cuvantul "suplimenti" NU EXISTA ( deci intai inveti sa scrii )

2. suplimente = MANCARE CONCENTRATA, suplimentele sunt NATURALE

3. prin "munca si efort" fara o alimentatie speciala, nu faci NIMIC.

Nu mai da sfaturi TAMPITE daca ai experienta ZERO.

3 răspunsuri:
| AndreeaRoxana225 a răspuns:

Pai mai bine la sala decat suplimente ele doar ati umfla muschi doar cateva zile... fa flotari, abdomene etc. si o sa vezi peste 2-3 saptamana :*:* succes

| Cosmin86 a răspuns (pentru AndreeaRoxana225):

Serios? Doar iti umfla muschii cateva zile?

Esti doar un COPIL PAMPALAU care isi da si el cu parerea, nu?

p.s. : muschii se fac cu SALA + 5 mese consistente pe zi ( sa mananci SINGUR mai mult ca o FAMILIE INTREAGA ) in cativa ANI DE ZILE.

Si tu spui 2-3 saptamani... chiar NU TE DUCE CAPUL DELOC?