| Victoras19207 a întrebat:

Buna ziua un baiat are 2 poze cu mine si cu o fata dezbracati ne tot ameninta ca arata la alti si ca ne pune pe Facebook ce as putea sa fac? de as merge la politie sau cv? nu stiu ce i-ar putea face pentru santaj si de aste

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Politia face ceva doar daca sunteti minori.

| Freya1 a răspuns:

Ii spui ca ai vorbit deja la politie si are ragaz.Ori sterge pozele ori depui plangerea si o va pati grav. Daca nu le sterge si continua mergi la politie.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pentru santaj se iau ani grei de inchisoare.

| immaBeast a răspuns:

Cum au ajuns 2 poze cu tine si cu o tipa in pielea goala la o alta persoana?
Si cine naiba isi face poze cand se ***, nu puteti sa va bucurati de moment si atat? :/

| Floxit a răspuns:

Daca esti minor te poti duce la politie pentru santaj...