| DeNyyy a întrebat:

Bunaaa... :* Heeey... ce mai faceti? :* love struck
Am si eu niste intrebari pentru vooi... Aveti prieteni adevarati? Exista prieteni adevarati? V-au dezamagit vreodata prietenii in care aveti cea mai mare incredere?
Buuun.acum.na.raspund eu prima.Nu,nu am prieteni adevarati.Probabil exista, dar eu inca nu i-am intalnit. Da, m-a dezamagit o prietena FOARTE tare. mi-am dat seama acum vreo cateva zile ca numai s-a folosit de mine. oh go on Si acum nici pe strada nu ma mai saluta oh go on Inca ma intreb. oare de ce? thinking
Nah.acum va las si pe voi sa raspundeti :* love struck

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu,nu am prieteni adevarati! nu cred ca exista...Da, m-au dezamagit multi dintre ei (toti.)

| Roberta a răspuns:

Prietenii adevarati?happy
Nu prea stiu depinde eu pot spune in felul urmator : persoanele importante din viata mea le pot numara pe degete ( familie, rude ) Restul sunt doar cunostinte happy

| daniii_9845 a răspuns:

Buna,
Nu prea exista in ziua de azi prietenia adevaratawinkingsad
Pa`Pahappy

| xfakesuicidex a răspuns:

Prieteni adv nu prea exista toti la un snumit moment te parasesc rareori exista unu care sai pese d tine sa tina la tine dupa mine o prietenie adv ar trebui sa dureze multi ani si chiar si ala poate sa te raneasca...