| Loxy2012 a întrebat:

Buns TPU!
Am o mare problema legata de farmece... astazi am facut curatenia de Craciun si cand am ajuns in camera mamei matusa mea a simtit ceva in perna, dupa ce am desfacut perna erau pene proaspete si erau tot felul de forme, cand am pus mana parca era o gaina moarta tocmai pusa, dar perna aia o avem de cand s-au casatorit mama si tata. Mama mea este bolnava cu inima si tot felul si ea se simte din ce in ce mai rau si mai obosita iar sotia tatalui meu nu o suporta pe mama si ea este de la tara si oamenii zic ca ea practica asa ceva, adica farmece. Am luat gaina aia care era legata foarte bine si strans cu ata, de abia am rupt-o, acum nu stiu ce sa fac, voi credeti ca sunt farmece si ce ar trebui sa facem. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Ai gasit o gaina moarta in perna mamei tale? Ciudat. Mergi la satul in care matusa ta practica vraji si intreaba vecinii, nu te poti duce sa acuzi fara dovezi.

| unpustiobisnuit a răspuns:

Nu are cum sa fim seriosi totusi

Răspuns utilizator avertizat
| claudytza01 a răspuns:

Pai,nu ma prea pricep dar din cele auzite eu, cred ca ar trebui sa mergi la un preotsad