| UmbraDeVulpe a întrebat:

Ca sa reziste cat mai mult timp un imprimeu de pe o haina cum trebuie sa speli acea haina? Trebuie sa pui rotatii mai putine sau? 400-800 rotatii? Sau e ok si 1000 sau cum se procedeaza? Sau daca e haina de calitate pot sa stau linistit ca rezista oricum as spala o? Ca e de calitate ca e premium cica deci asta inseamna ca e de calitate si oricum as spala haina voi avea destul timp acel imprimeu, nu?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Spalatul hainelor pare cu adevarat un hop in viata pentru tine.
Cred ca solutia e haine de unica folosinta.
Ai purtat, ai aruncat si aia e.

Răspuns utilizator avertizat