| anonim_4396 a întrebat:

Cam prin ce luna se pune cu adevarat caldura?
(Nu am refer la vara)

Acuma, in luniile acestea de primavara, ma intreb cand se incalzeste?!
Astefel in cat sa-mi i-au doar o bluzitza si o jachetutza pe mine. Sau mnah, un sacou si o pereche de blugi sau stiu eu, rochii cu colanti si bolero, atat happy

Deoarece m-am plictisit terbil de geci groase de iarna si bluze tricotate, pfff.

Vreau sa stiu cand se pune caldura in primvara aceasta?
Sa fie cu adevarat primavara...

(o da! FUNDAAAAAAA)

Răspuns Câştigător
| Iris9908 a răspuns:

Am auzit ca primavara va veni dupa 10 martie. funda?

6 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Vremea nu depinde de noi. Cu marile schimbări ale vremii din ultimii ani nimic nu mai este ca înainte.
De obicei căldura primăverii se pune prin luna aprilie sau mai, depinde de fiecare an și schimbarea climei.
Când o să vezi că se încălzește îți iei foarte simplu ce îți place.
Cam toți ne-am săturat de hainele groase dar nu avem nicio putere. Dacă sperăm să vină primăvara și sperăm la căldură totul va fi bine.

Numai bine!

| cosmin21 a răspuns:

Prin mai(luna florilor)

| alexandra199711812 a răspuns:

Ei bine prin aprilie happyatunci poti purta orice vrei tuu laughing

| claudiu89 a răspuns:

Prin luna mai se incalzeste, se deschid strandurile

| larisuta a răspuns:

Poi, de obicei,ori in luna Aprilie, ori in Mai, dar cel mai probabil in mai pentru ca atunci este de obicei vall ala de caldura de inceput...shy e cald poti purta ce vrei uh.

| Proconsul a răspuns:

Aprilie.cam prin vremea Pastelui din anul asta-24 april