| Roxana_Roxy_1998 a întrebat:

Când dau să văd ce dispozitive sunt conectate la Facebook meu, îmi apar diferite locații dar când le deconectez, mi se deconectează messengerul.ce poate însemna? Aș putea avea contul spart?

Răspuns Câştigător
| Problematica1378 a răspuns:

Ori gps-ul este stricat, ( mi se mai intampla si mie) ori cand ai deconectat una dintre locatii este chiar cea in care te aflii tu in prezent. Fundita?

1 răspuns:
| aleelena98ydl a răspuns:

Si eu patesc, nu e spart doar ca GPSul indica gresit, poti sterge si te poti conecta iar! Daca nu esti sigur, poti sa schimbi parola de la Facebook!