| ViVi a întrebat:

Cand sunteti tristi ce faceti pentru a alunga acest sentimentsad

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Vars doua lacrimi de una singura, fara sa ma vada ai mei si imi trece, ma racoresc.

17 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu tin un jurnal si ma ajuta foarte mult. Mai postez si aici intrebari si utilizatorii TPU ma ajuta foarte mult. Scrie aici de ce esti trist big grin.

| Silvia a răspuns:

Miei imi trece repede daca bocesc putinlaughing
E o senzitie uimitoare ce bine te simti dupa bocitlaughingwinking big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cand sunt trista ascult muzica, mananc ciocolata si plang sadAsta ma face sa ma descarc.Mereu dupa plans imi revin si sunt fericita din nouwinking

nony
| nony a răspuns:

Ma culc. fara nici o gluma, somnul ajuta. Te trezesti cu alta stare apoi, sau ma uit la desene animatehee hee.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mananc ciocolata.

| JustMeFlory a răspuns:

Ascult muzica care sa ma faca sa zambesc! Sa vad si partea buna a lucrurilor! Tu de ce esti suparat/a?happy

| ViVi explică:

Nu sunt tristahappy dar am intrebat.
dar cand sunt trista ascult muzica trista stiu ca te face sa plangi mai mult laughing

| danutza a răspuns:

Ascult muzica si incerc sa nu ma izolez... imi caut ocupatziehee hee

| Kandy a răspuns:

Plang vreo cateva minutecrying si ascult muzica tristasad, dupa aceea ma simt in regula big grin

| StarDust a răspuns:

Ascult 2 3 mel triste. dupa care imi bag ceva mai vesel si incerc sa fac ceva care sa imi schimbe starea de spirit si sa ma faca sa nu ma mai gandesc la lucrul care m-a intristat...

poti vorbii si cu cineva. ajuta sa te descarci

| Ruxy a răspuns:

Depinde de motiv...ascult muzica, ma mai uit peste pozele cu prieteni, familie...mai si plang...sad
Dar imi dau seama ca se pot intampla lucruri mai grave decat ceea ce m-a intristat...

| Bianca_4346 a răspuns:

Nony are dreotate desenele animate si somnul chiar ajuta...bn ca eu inainte sa ma culk beau o sticla de cola...

| tremuriciiuliana a răspuns:

Ma gandesc la cine mie drag si poate si plang si ma mai gandesc la cei mai frumos in viata mea si la clipele placute

| TeoIonela a răspuns:

Ma joc bubble struggle si imi trece -super joc-big grin

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Plang ca sa ma descarchee hee apoi imi revin big grin chiar aseara eram afara si am trecut pe lng un loc drag mie si. imi daduse ktv lacrimi. apoi mi-am revenithee hee

| TheBlueButterfly a răspuns:

Ma descarc prin plans

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Prin activităţi de relaxare: muzică, curăţenie, calculator, etc.
Pa, pa.