| shadow999 a întrebat:

Cand vine vorba de mine mereu se roseste si lasa privirea-n jos... si cand vreau sa vorbesc cu el despre,, noi" brusc, are treaba... a vorbit o colega cu el cu care se intelege bine si ei i-a spus ca simte ceva puternic pentru mine si ii e frica sa nu il fac sa sufere daca o sa fim imreuna. Iar eu nu-l vad niciodata sa se uite la mine doar pe furisi si roseste. ce sa mai cred?straight face

1 răspuns:
| zzuzu_8398 a răspuns:

Dragostea asta... Cineva mi-a spus ieri "Nu amesteca prietenii profesionali cu prietenii afectivi" N'am sa mai fac greseala asta, am facut o si de 2 luni am o viata de... nici nu ma mai duc pe la scoala doar sa nu o mai vad. Fa-ti prieten in alta parte dar nu in clasa sad