| shadow999 a întrebat:

Dupa ce i-am dat un sms ca m-am saturat sa astept dupa el si ca-mi da doar sperante inutile si sa se hotarasca odata daca vrea sa fim sau nu impreuna si ca m-am saturat sa tot sufar (mie placandu-mi de el si spunandu-i asta, la ceva timp s-a schimbat si mereu cand il intrebam daca vrea sa fim imreuna zicea,, nu stiu", si era oarte rece, se uita la mine doar pe furisi) iar acum a inceput sa fie ca inainte, sa se uite la mine mereu, sa treaca pe langa mine de 438965 de ori si sa se uite la mine, sa comunicam... ce sa mai cred? sad
Ce sfaturi imi dati? Sau ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il lasi balta ca nu e de meritul tau.cauta altul si gata, doar nu este ultimul baiat din lumewinking

| Enma a răspuns:

Pff pai daca nu stie ce vrea ia fal tu sa stie ce vrea laughing daca baiatu te place macar putin si tine la tine... uite daca ieshi cu el afara ia-l in brate si spune-i ca vrei mult sa fie prietenu tau happy alta ideea decat sa-i spui sincer ce ai cu el de gand nu-mi vine in cap

| kiky278 a răspuns:

E clar ca e genul de baiat mai rusinos si nehotarat! Ar trebui sa ii arati ca nu esti la picioarele lui! Arata-i ca nu vei sta toata viata dupa el! Stai si cu alti baieti nu filtra prea mult cu ei dar mi da cate un impuls cand e el prin preajma!

| AngoOra a răspuns:

Probabil i-a venit mintea la loc laughing si si-a dat seama ca gresea fiind indiferent fata de tine
eu zic sa il intrebi ce are de gand sa faca pentru ca, din spusele tale este cam nehotarat happy

| shadow999 explică:

Am uitat sa zic ca si lui ii placea de mine :-s