| GoGoSHiKa a întrebat:

Care a fost timpul minnim la care voi ati fus suflet unei releatii mai bine zis cand ati pus suflet intr-o relatie? dupa 2-3 sapr., luni, ani?:X:X:X cand? v'a dezamagit pe voi? cum ati reusit sa depasiti situatia?sad

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Timpul minim? Mai mult de doi ani.
Cand m-a dezamagit? Recent.
Cum am reusit sa depasesc situatia? Nu am trecut peste nici la momentul actual.

| sebilica a răspuns:

Am gasit un site despre iphone apps si vreau sa stiu daca cineva a folosit acest site: http://www.bestappiphone.com