| cristian_2087 a întrebat:

Care e cea mai buna scuza cand pici un examen?(URGENT)FUNDA:* love struck

6 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Că nu ai învățat, asta e cea reală.
Altceva...că ți-au dat subiecte grele, pe care nu le stăpâneai prea bine, chestii de genul ăsta.

| BadCliché a răspuns:

Pai :
1)"eram emotionata rau de tot, nu stiu ce am avut pur si simplu nu ma puteam contentra"
2)"tot ma enervau colegii sa le dau copiute. le tot ziceam sa ma lase in pace dar insistau si ma deranjau foarte tare"
3)"ma durea burta tare. tot stateam aplecata sperand ca imi va trece si nu mi-am dat seama cum a trecut timpul"

Sau pur si simplu zi ca ai invatat pe branci din ce v-a dat, insa la anumite subiecte nu va zis si nu prea te-ai axat pe ele.
Bafta laughing :*

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Mama am placat imi pare rau am avut atat de multe emotzii inat am uitat tot dar oricum asta e si colegii au facut galagie nu ma puteam concentra iarta-ma.

| Sosssso a răspuns:

Nu am stiut, mi-a dat alta materie. nu am putut sa copiez, mi-a fost rau nu m-am putut concentra, m-am pierdut

| LoVeIsMyAir a răspuns:

A latrat non stop cainele tau si n-ai putut invata
nu v-a predat ce v-a dat la examen

| Deltah a răspuns:

Cea mai buna scuza? Ia de-aici : "Vai, asa emotii am avut la examen, incat nu m-am mai putut concentra si am uitat tot!" Mi se pare una credibila!