| ALice_4674 a întrebat:

Care e cel mai stupid/funny lucru pe care l-ati facut. Funda pentru cel mai funny!happy

Răspuns Câştigător
| analia0103 a răspuns:

Eu in somn m-am ridicat din pat si eu cat de adormita eram m-am dus la baie si nu stiu cun m-am urcat in cada si m-am culcat acolo.

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Am bagat telefonul-n frigider.Defapt vroiam sa il pun pe raft...

| pwp a răspuns:

Aveam vreo 6 ani si eram in tren cu parintii, iar in acelasi vagon mai era o fata si-un baiat(iubiti)
la o statie, fata coboara, iar baiatul ramane!
iar eu il intreb:,, da unde e gagica ta? '' big grin
atunci era amuzant, dar acum mi se pare stupid!

| mistakeofyourlife a răspuns:

Eram mai micuta(nu-mi amintesc exact cati ani aveam) si stateam pe canapea, ma uitam la desene.Ma gadila ceva pe picior dar fiind foarte atrasa de televizor m-am rezumat doar sa dau usor cu mana pe picior fara sa ma mai uit. Totusi ma gadila piciorul sau mai bine zis ceva de pe picior. Pana la urma m-am uitat si (surpriza) era un gandac negru imens. Prima mea reactie a fost sa ma uit in continuare la el fara sa ma misc si abia apoi sa tip.laughing
In clasa a 5-a veneam la scoala cu o colega si era gheata pe jos. Am mers ca pisica pana la scoala de brat cu colega respectiva numai numai sa nu cadem. cand am ajuns in curtea scolii am alunecat si am tras-o si pe colega o data cu mine.laughing Faza naspa era ca toti colegii de clasa erau adunati la ferestre razand in hohote. Nu iti mai spun cum ne-au intampinat cand am ajuns in clasa.rolling on the floorlaughing
Sunt multe intamplari dar majoritatea nu le mai stiu.

| LolNope a răspuns:

Cand am sunat la 112 fiindca parintii mei erau plecati in vacanta si au venit mai devreme si eu am crezut ca sunt hoti.

Sau la un concurs de engleza era ceva care includea cuvantul travesti sau gay sau ceva in genul dar nu insemna ca la noi, insemna altceva si un copil mai mic a intrebat ce inseamna si eu ii zic:"Pai inseamna "Noaptea gaylor fericiti". Toata a 8 a imi zice acum "Hey, cand e noaptea gaylor fr=ericiti?"

Sau intr-o excursie fosta noastra diriga avea dureri de gat si si-s luat un Hexoral si le face ea celorlalte profesoare, crazand ca noi nu auzim:"Hexoral, sex oral!". La care eu "Doamna diriginta, nu-i frumos!" si ea a tacut malc.

Si alta data, tot eu, la romana, citeam Amintiri din Copilarie si aveam proiect de facut cu ele si profa m-a intrebat: "Ce atitudine avea mama lui Ion Creanga fata de fiul ei?". Eu auzisem ca Socola(unde vroia mama lui Nica sa-l duca) era un azil de nebuni(si in zilele noastre este dar pe vremea aia era o scoala de renume) asa ca am zis:"Pai mama lui Ion Creanga il ura atat de mult, incat a vrut sa il trimita la azilul de nebuni."

Am fost la o expozitie cu serpi si am crezut ca sarpele mi-a zambit.Am fost vazut cu cateva luni in urma ca daca un animal iti zambeste mori(la "Scooby-Doo" cred) asa ca am inceput sa plang in hohote.

| Yannaa a răspuns:

Cel mai stupid lucru a fost cand mi-am lipit guma in par laughing) aveam vreo 4 ani, iar cel mai funny cand am ajuns acasa cu o colega si am crezut ca tata vine mai tarziu de la lucru dar a venit la o ora neasteptata asa ca am inchis-o in baie pana cand s-a dus el in bucatarie dupa ce am iesit amandoua din casa am ras pe burta laughing)

| Flory_9244 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie ceva de genu asta. :tata a venit de la servici pe neasteptate si era o prietena la mine si am ascuns-o sub birou iar eu stand la calculator laughing... nu a observat

| AndreaTeodorovaRumenova a răspuns:

Cel mai stupid aia a fost cand eu aveam vreo 4-5 ani eram la baie, si eram sa kad pe WClaughingParinti au ras in hohote de minelaughing sau Intr-o zi mi-am imaginat nu stiu ce cand eram la scoala, si am inceput sa rad cand citeam, profesoara si colegi au ras la felrolling on the floor:Xlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai a fost o data cand cand mancam iaurt si prietena mea cea mai buna m-a facut sa rad atat de tare incat mi-a iesit iaurtu pe naslaughing

sau a mai fost odata cand m-au intrebat baietii de la scoala dk am "always" la mine ca la cate grame de creier au in cap nu le era rusine si am zis ca "da si?" si dupa ma asteptam sa ma intrebe dk mi-a venit si tampitii au zis dk mai sunt "VIR" si eu am zis ca "NU" si abia dupa ce mi-am dat seama m-am inrosit si am zis ca da si am inceput sa rad laughingrolling on the floorma rog asta a fost mai mult penibil

sau cand am strigat-o pe diriga mami laughingsi a zis ca bine ca nu i-am zis tatirolling on the floor