| xClawwSpuneBună a întrebat:

Care e "ritualul" vostru cand va spalati pe cap? Adica fiecare are micile trucuri pe care le foloseste (am o prietena care se spala cu otet cu apa,dupa spalarea normala). Si ce sampon, balsam sau produse folositi? A da. si cum il uscati? big grin

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeeeea a răspuns:

Pai eu una ud bine parul si folosesc samponul Dalin(care nu e doar pentru copii, e pentru toata lumea).Din totdeauna folosesc samponul asta si am volum la par si nu am avut niciodata matreata.Si sa stii ca otetul e fff bun atunci cand te mananca capul.eu imi usuc parul cu feonul sau il las 30 minute 1 ora sa se usuce.

1 răspuns:
| Lamaitzza a răspuns:

Daa, foarte multe trucuri am eu laughing. Ma bag in cada, imi inmoi parul cu dusul, aplic traditionalul Head and shoulders formula noua, imi ating parul tandru si il scufund bine in sampon apoi il las asa vreo 10 minute dupa care clatesc. Il infasor apoi in prosop si il las asa tot cateva minute apoi ma pieptan si gata, parul se usuca singur :-) laughing