| DEBrown a întrebat:

Care este desenul vostru preferat? big grin

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Nu neaparat in ordinea asta: Viata cu Louie, Familia De Ce, Copiii de la 402, Ce-i cu Andy, Gemenii Cramp, Laboratorul lui Dexter, Fetitele Powerpuffbig grin, Ed, Edd'n Eddy, Scooby Doo, Tom&Jerry(cui nu-i place?), Bugs Bunny(si altele Looney Tunes), Printesa Tenko si gardienii magiei, Printesa Sissi laughing, Curaj, cainele curajos sau fricos?big grin, Pisoiul Eek, Omul Paianjen, s. a.
Mi-au placut cam toate desenele difuzate pe Cartoon Network si Fox Kids(si o parte Jetix) pana in 2005-2006. In ziua de azi Cartoon Network(slava cerului ca au mai ramas cateva) si cu Disney Channel, mai ales asta, sunt la pamant! A mai ramas pentru copii foarte mici acel Minimax.

5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Graffiti art...

| Ana a răspuns:

Tom & Jerry

| Akid a răspuns:

Viata cu louie si Copii de la 402
astea niciodata nu le voi uita:X:X:X
neveeeeerrrrrrr!¬!

si acum ma uit la ele p netlaughing) chiar daca le stiu pe dinafara!

| alexutu001 a răspuns:

Pai erau mai de mult desenele alea viata cu Louie, mi-au placut la nebunie, tom si jerry sunt mai multehappy

| B0ody a răspuns:

Phineas and Ferbhappy