| troy a întrebat:

Care este desenul vostru preferat?

15 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Scooby doo, Tom si Jerry, Fievel, Donald, Popey

| AvalohAlyn a răspuns:

Viata cu Louie.Imi placea foarte mult cand eram mic iar acum imi amintesc cu drag de ele, unele episoade chiar le vizionez si imi plac la fel de mult.Am crescut cu Viata cu Louie, cu copii de la 402, cu Tom si Jerry.si multe altele.sunt la fel de minunate si astazi cand am crescut.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Tom & Jerry

| adi4ever a răspuns:

Copii de la 402

| Ana-Maria94 a răspuns:

Copii de la 402, Viata cu Louie, Lumea lui Bobi(cand erau)

| madycoco a răspuns:

Copii de la camera 402:d, Tom si Jerry, Popey:d

| pacman a răspuns:

Family guy

| IuliaAle a răspuns:

Viata cu Louie. Doamne, ce amuzante erau desenele alea. Noroc ca le putem gasi pe youtube happy

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaG a răspuns:

Tom & Jerry[tot clasice raman]...Chiar si acum ma uit la ele cand nu am ce face...Sunt superbehappy

| winter_1160 a răspuns:

Tom si Jerry, Viata cu Louie, Copii de la 402, Piratu Jack cel teribil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Popey love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"alba ca zapada si cei 3 pitici " laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spioanele, odiseea virtuala, gemenii cramp - astea mai vechi.

| troy explică:

Adina intai ghiteste care e desenul meu preferat si iti dau fundita!