| AnonymulCunoscut a întrebat:

Care este faza cu camerele si cu microfoanele de la evaluare? Colegii mei au copiat si nu le-a spus nimeni nimic deci filmarile le mai trimit la Galati?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu sta nimeni sa urmareasca fiecare minut din imaginile alea. Ei se uita selectiv si daca fix in momentul in care se uita se intampla sa vada pe cineva copiind, ghinionul tau.

| Violleta2022 a răspuns:

O sa vedeti voi dupa examninare, cate lucrarri vor fi anulate si cate vor fii considerate bune.