| EvangelineDS a întrebat:

Care no stins luminile de ziua pamantului? eu una nu...adica ce va rezolva asta?

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Eu am stins lumina pe You Tube! big grinbig grin

| TeoPT a răspuns:

Păi ar fi ieșit ceva dacă am fi stins cu toții luminile. Dacă am fi fost un singur popor unit al Pământului. Dar altfel, de ce să sting eu lumina dacă restul o țin aprinsă? Ce rezolv eu singur? Nimic. Am stins-o pe YouTube.
Baftă

| pwp a răspuns:

Nici eu...

| mistakeofyourlife a răspuns:

Exista asa ceva? thinking

| BellyGiggling a răspuns:

Eu nici nu stiam ca a fost ziua pamantuluirolling on the floor
Adica in general sar fi dat la tvthinking
sau tu vorbesti de alta datathinking
in fine nu rezova nimicoh go on parerea meahappy doar asa ca nu avem ce facerolling on the floor

| Kesariona a răspuns:

E mai mult simbolic happy.Sa aratam ca ne pasa.

| Andreea6031 a răspuns:

Și eu am stins luminile pe YouTube.hee hee