| Georgy_2066 a întrebat:

Care sunteti reprezentanti la metropolitan?

lasati`mi id sa mai vbhappy

12 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Ti-am lasat pe privat

| DenysaLove a răspuns:

Buna tongue
eu iti las id meu pe privattongue

| Rebecca a răspuns:

Ti'am lasat id. contacteaza'ma la orice ora. www.metropolitanselection.ro

| Rebecca a răspuns:

Www.metropolitans.ro sry. m-am emotionat.:D

| jp a răspuns:

Oniciu_a@yahoo.com si eu sunt reprezentant

| irina_7302 a răspuns:

Buna giorgi eu sunt coordonator metropolitan si vizitez acest site uite id-ul meu irinadeutza@yahoo.com:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru detalii despre metropolitan, inscrieri, detalii despre produse etc. ma puteti contacta pe messs cosmeticele-tale

| caramica a răspuns:

Pentru mai multe detalii legat de metropolitan poti intra pe roxana_roxana2073@yahoo.com...daca vrei sa te inscrii primesti si o apa de parfum cadou.

| caramica a răspuns:

Roxana_roxana2073@yahoo.com intra si vb de metropolitan si oriflame si primesti un parfum cadou la prima comanda

| caramica a răspuns:

Roxana_roxana2073@yahoo.com intra si vb de metropolitan si oriflame si primesti un parfum cadou la prima comanda. te astept

| caramica a răspuns:

Intra pe adresa aceasta si gasesti mai multe informatii despre metropolitans aici poti sa te inscrii direct.http://shop.metropolitans.ro/......a/DIV0K0Sp

| dianafaur a răspuns:

Ceau Georgy. Id ul meu e Dya_faur. Te astept sa vb!