| anonim_4396 a întrebat:

Carismatic te naști sau poți sa devii?
Eu când merg pe strada, astea, se uita multe la mine, am carisma sau e normal?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poti sa si devii dar e greu si trebuie mai mult decat niste amarate de carti, studiu aprofundat si eventual psiholog + ca trebuie sa ai o imagine cat mai buna despre tine

| Sn4k3 a răspuns:

Tu daca e sa ai ceva, ai probleme avand in vedere intrebarile pe care le pui laughing

| alina2k18 a răspuns:

Ahhahahaha, sigur se uita ca esti carismaticwinking hai ma puisor laughing
Poate iti curg balele cand mergi pe strada de aia se uita lumea laughing

| Lioana a răspuns:

Oamenii se pot uita la tine din multe motive. Nu sunt toate de bine.

| PainTech a răspuns:

Sper ca glumesti...
Cand te nasti nu esti in stare nici sa tii capul sus singur, iar tu spui ca te nasti deja carismatic?
In principal primii ani de viata dicteaza comportamentul unei persoane. Desigur, se poate schimba mai tarziu, dar e mai dificil.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Dupa părerea mea e cv care se poate învăța doar ca trebuie sa fii ff atent si sa casti urechile bine de tot si sa ai norocul sa dai si de o persoana care chiar stie ce face si ce spune că la vrăjeala de asta ieftină gasesti experti la orice colt de stradă.

| Raducons a răspuns:

Carismatic te nasti si astea se uita la noi cum si noi ne uitam la ele, asta nu inseamna ca ne plac neaparat.

| deadhoe a răspuns:

Pe langa atitudine, aspectul fizic, ba chiar si vocea te pot ajuta ca altii sa te vada carismatic

| SantalPorcocale a răspuns:

Te nasti direct si in costum si bani in buzunar.

| Savas10 a răspuns:

Nu poti spune ca te nasti carismatic, atragator, fermecator, etc. Poate se uita pentru ca ai sireturile dezlegate. Who knows?

| Aileen a răspuns:

Dar ca areti caraghios si de aia s uita lung la tine, nu te.ai gandit?