| YLLL a întrebat:

Cat as putea slabi pana in 20 noiembrie?big grin si cum?

6 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Ai mult timp. ca sa slabesti mult... maninka mai putin. fara piine multa, fructe intre mese. seara inainte de kulcare cu 3 ore... sh sa maninkci ceva usor. mai multa salata.

| www a răspuns:

Cred ca in jur de 5 kg, fa sport, nu manca ciocolata, etc.

| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Sunt mai multe metode! cu capsula de slabit(10kg pe luna), cu dieta disociata(6Kg peluna), cu telina si cartofi(4zile pe saptamana cite 4kg in 4 zile)

| pinkangel_6099 a răspuns:

10 kg... incearca sa mananci lactate... iaurturi... cat mai multe... au toate vitaminele necesare... si cele cu fructe sunt destul de bune la gust...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maxim 8 kg fara sa faci eforturi mari, legume fierte sau la gratar, orez fiert, Carne fiarta sau la gratar (vita pui, la discretie, peste) portii mici de 50 de grame la interval de 2-3 ore, am slabit 5 kg, ma simt minunat.