| AndreeaCms a întrebat:

Cum as putea slabi 3 kg pana pe 9 septembrie?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bagi cardio plus dieta

| danutzu96 a răspuns:

Depinde de la corp la corp. In general din reglarea dietei se poate face asta.

| DaniTDCI a răspuns:

Mananci 2 mese pe zi, putin, fructe la greu, sport excesiv, o zi faina

| AnoAnonima0 a răspuns:

Mananci doar doua mese pe zi si sport.

| vanilla80 a răspuns:

Consultă un nutriționist și scade din caloriile consumate + cardio.

| VasilicaPuscas a răspuns:

Pana pe 9 mai sunt 21 zile. Intr-o zi sunt 24 de ore. O ora are 60 de minute.

Prin urmare, facand sport intens.

| Razvan0812 a răspuns:

Am so *** slabit 3 kg in 3 zile mancand doar dimineata ceva ceva, sa fie, si am mers dupa pe jos vreo 20 km, succes