| MyNameIsNotImportant a întrebat:

Cat de cald e inauntru la solar? vreau sa merg maine cu o prietena si n-am mai fost niciodata.trebuie sa ma intorc pe o parte si pe alta ca sa ma bronzez ca pe plaja sau ma fac pe ambele parti automat? cam cate grade sunt inauntru? ( nu am voie sa stau in caldura mare) funda! a si inca ceva.eu cand stau la soare natural ma inrosesc.la solar o sa ma innegresc sau o sa fiu tot rosie?

Răspuns Câştigător
| MrHipHoper a răspuns:

La solar o sa fie doar lumina puternica nu si caldura, unu la mana.Doi la Mana :nu trebuie sa te intorci ci este automat pe ambele parti.si trei la mana, o sa te innegresti. Funda?big grin

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Depinde,unele persoane care au fost la solar s-au inrosit. Intreaba-le pe fetele care lucreaza la solar ceea ce te intereseaza, o sa iti spuna mai bine ca noi.

| Danyel a răspuns:

Stai linistita ...nu o sa patesti nimic.Iti vor explicat cei de acolo.
Funda?