| mateisitudor a întrebat:

Cat de des iesiti cu iubita voastra in oras? Aproximativ? Cam cate zile dintr-o saptamana? happy Suna ciudat, dar vreau sa vad. Aproximativ

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am partenera, dar ies cu femei care le prind online, impartim totul la jumate si ne impartim organele impreuna noaptea in pat

| Adry05 a răspuns:

Eu ies cu prietenu meu când are timp liber de la muncă că eu momentan nu lucrez. când mă angajez și eu o să ieșim în funcție de cum ne permite amândurora programu,

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand nu locuiam impreuna de fiecare data cand aveam timp 2-3-4-5-6 ori pe saptamana.

| Felissa13Eden a răspuns:

Cand nu era virusul asta, ne vedeam zilnic, acum ne vedem o data la 2 saptamani