| davidutzu12 a întrebat:

Cat de nesimtita poate sa fie lumea! Nu inteleg cum exista copii fara pic de rusine? Spune-ti-mi daca ati intalnit copi sau oamenii de acest gen ca sa ma linistesc ca nu sunt eu singurul big grin

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am intalnit destule persoane cu proasta educatie cand eram mic in Romania dar si in strainatate la fel. Putini sunt civilizati si de treaba dar restul dupa o zi 2 fac misto de tine sau te barfesc pe la spate de aia e mai bine sa ai macar un amic sau 3 decat multi si prosti.

| DakotaRoyse a răspuns:

Da, generaţia asta de puradei e total groaznică. Ăştia n-au părinţi. Şi dacă îi au, îi au doar ca sursă de finanţare.

| inimadeciocolata a răspuns:

Crede-ma, am trecut prin foarte multe probleme din astea si tu stii pe acei copiii

| davidutzu12 explică (pentru inimadeciocolata):

Nu inteleg raspunsul tau "... si tu stii pe acei copi"

| xxxdelyaxxx a răspuns:

Multa lume nu are limita cand este vorba de nesimtire dar in clasa mea nu vorbesc unii dintre ei sunt asa scarbiti de propriile lucruri incat nici nu le ating este asa stupid sa vezi oamenii plini de sine si in acelasi timp sa aiba si tupeul sa raspunda unii dintre ei (in afara scolii) chiar daca is mai mici cu 2-3 ani ca tine

| ÂnÐяuŢẮ a răspuns:

Buna. happy
Da, din pacate am intalnit si eu copii fara pic de rusine. Am si in clasa...Care injura,isi bat joc de alti, se comporta urat chiar si cu adultii si cu parintii.
Deci nu esti singurul. Si eu am intalnit, din pacate. Dar trebuie sa treci mai departe si sa nu te mai gandesti la ei. La urma urmei ai prietenii tai.
Sper ca te-am ajutat. Pa. >big grin

| LostSoul2012 a răspuns:

Nu esti crede-ma pe cuvant!

| inimadecaramel a răspuns:

Da am intalnit pe tine DAVID