| lalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalala a întrebat:

Cate abdomene trebuie sa fac pe zi daca vreau sa nu mai am burta?

5 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Pia fa cite poti dar zilnic.Reteta nu e sa faci treizeci sau mai multe pe zi, reteta e sa faci cit poti dar asta in mod constant zi de zi.

| danamarya a răspuns:

Eu stiam de 10, dar daca faci mai multe nu e nimic, e chiar mai bine

| danamarya a răspuns:

Eu stiam de 10, dar daca faci mai multe nu e nimic

| stefanadoareu a răspuns:

Trebuie sa faci in fiecare zi cate 50 daca poti.

| GEORGGICA a răspuns:

Fa cam 50 daca poti eu am 11 ani si fac 500 dar am burtica am inceput de azi dar deja se vede ca incep sa slabesc