| draguthika a întrebat:

Cate zile poate sa-ti intarzie ciclul? (trebuie sa'mi vina pentru a doua oara si imi e frica sa nu fiu gravida) dau funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Marrya15 a răspuns:

Pai asta difera de la fata la fata. nu toate suntem la fel. unele sunt exacte ca un ceas elvetian (cele care manaca FOARTE sanatos si fac Sport) iar unele nu. poate fi si din cauza hormonilor, dar daca te-ai protejat si nu au avut loc accidente nu trebuie sa te temi ca esti insarcinata.

| draguthika explică (pentru Marrya15):

Ok. Multumesc mult...

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti abia la a doua menstruatie din viata ta si te ai apucat de sex deja?

| draguthika explică (pentru suntserios):

Nu m-am apucat. Am fost violata (intr-un fel) -_-"

| suntserios a răspuns (pentru draguthika):

Pai cum adica ai fost violata si nu te ai adresat niciunei autoritati? era o situatie in care un medic ginecolog si un psiholog trebuiau sa te indrume continuu