| Denisajau a întrebat:

Câteodată mă simt ciudat cand ma uit in oglinda ca si cum vad pe altcineva in mine, o parte rea din mine, aseară am plâns si m-am uitat in oglindă și în ochii mei am văzut pe altcineva, pe cineva rău, mi-a fost frica sa mai plec din baie.
Păreri?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Atunci, să rămâi în baie.

| Denisajau explică (pentru sadrian46):

Nu m-a ajutat raspunsul ăsta =)

| sadrian46 a răspuns (pentru Denisajau):

Se știe că dacă te concentrezi la oglindă se produc uneori halucinații.
Nu am cum să te ajut mai mult.

| OldSoul a răspuns:

Nu te mai uita in oglinda cand si dupa ce plangi.

| Sofer a răspuns:

Pana găsim problema nu te mai uita în oglinda.

| Donsavas a răspuns:

Ai anxietate. Se trateaza psihoterapeutic si medicamentos. Iti recomand sa consulți un psihiatru!

| Bariel a răspuns:

Incearca sa te uiti spre seara cand e aproape intuneric in camera happy, eu parca am picat intr o transa, am stat 15 minute in fata oglinzii

| Denisajau explică (pentru Bariel):

În oglindă sa ma uit?