| anonim_4396 a întrebat:

Cati ani trebuie sa ai pentru a putea fi reprezentant avon?

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Eu am 14 ani si sunt reprezentat Avon. In cutia pe care ti-o livreaza ei, cu produsele, se afla o delegatie. Dar trebuie sa ai buletin. Deci reprezentat propriu zis va fi un adult. Iti trebuie un coordonator ca sa te bage in echipa cu o copie dupa buletinul unui adult pe care il cunosti. Apoi iti da el (coordonatorul) o delegatie. in care scrii numele adultului care e reprezetant, seria si nr buletinului lui, cnpul tau, numele si seria si nr buletinului tau. Fratele meu e reprezentant dar eu ma ocup de tot. Doar numele de pe factura e al lui. Restu' e afacerea mea.
Daca vrei sa te faci reprezentant si nu cunosti, da-mi mesaj si iti dau id si iti dau si un coordonator.
Sau pentru orice nelamurire... Te pup:*

8 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Scuze, 16 ani rolling on the floor) ma grabeam sa scriu. Oricum tot minora sunt. :* Nevermind.

| Unique a răspuns:

Varsta pe care trebuie sa o ai este de 18 ani, daca nu ai 18 ani tu, poti sa faci pe mama, tata bunici etc. Dar eu sunt reprezentanta la o alta firma de cosmetica numita:metropolitans selection, ei asta este ca benificiile sunt mai mari sa iti spun ca aici trebuie sa ai 14 ani in sus nu 18 si ai propria ta afacere lucrezi de la calculatorul tau, cadouri si multe altele
te invit sa iei cateva informatii de pe id asta
alelovepara
o sa iti placa, garantez eu
in plus, crede-ma ca inscrierea este gratuita, in plus, primesti un set de testere de parfumuri daca achizitionezi prima comanda de 100 ron de la clientii tai, catalog gratuit, transport gratuit si nu faci pe mama, tata sau bunici faci pe numele tau, trebuie sa ai doar buletin si atat
eu te astept sa intri daca doresti sa te inscrii
in plus preturile sunt mici si extra bune
foarte bune nu pierzi absolut nimic
crede-ma

| Sylx a răspuns:

Toti cei pe care ii cunosc ca fiind reprezentanti avon sunt majori (minim 18 ani) cred ca este o conditie pentru a putea fi.

| Annemary_2131 a răspuns:

Normal ar trebui sa ai peste 18 ani dar te poti inscrie pe numele mamei sau al tatalui

| Đănuţă a răspuns:

14 ani :d cu buletin:-s

| cryss_1828 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 18 ani pentru a te inscrie pe numele tau. Daca esti minor te poti inscrie cu numele unuia dintre parinti ( bineinteles tu sa te ocupi daca asta iti doresti ). Dupa ce implinesti 18 ani te poti inscrie pe numele tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vreau sa ma fac reprezentanta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vreau sa ma fac reprezentanta astai aidiul meu forever.lidia