| aℓℓ3XAnDry a întrebat:

Cati dintre voi ati vrea sa locuiti singur intr-o casa? De ce?

Răspuns Câştigător
| sinx a răspuns:

Daca te referi la singur ca locuind fara parinti, exista avantaje si dezavantaje
Avantaje:
-stai cum vrei imbracat sau dezbracat prin casa
-poti face orice vrei fara de deranjezi din cauza zgomotului
-poti invita oricand pe oricine la tine
-nu te intreaba nimeni cine ramane sau nu peste noapte
-este sefa casei
Dezavantaje:
-platesti absolut orice, inclusiv in pahar de apa
-trebuie sa gatesti indiferent ca vrei sau nu
-trebuie sa speli
-trebuie sa calci
-raspunderea pentru intretinerea casei pica doar pe tine.

In principu, din punctul meu de vedere, este mult mai ok sa locuiesti fara parinti. Asta daca iti poti permite...

2 răspunsuri:
| MyObsession a răspuns:

Eu.
Fiindcă pot să ma reculeg singură,fără zgomot, fără să ma enerveze cineva şi când sunt tristă, pot sta în locul meu happy

| Brittanie a răspuns:

Buna.Eu voi locui cu cea mai buna prietena.