| AvalohAlyn a întrebat:

Ce ati alege(pentru fete) un baiat cu un corp bine lucrat,cu muschi,patratele,cercel,tatuaj etc. dar care nu e prea inteligent sau nu se ocupa de invatat,studiat fiind smecher si petrecand multe nopti prin cluburi,fiind "bazat" si "la moda" pentru unele fete SAU un baiat care e slab sau nu are corpul lucrat,nu are cercel,tatuaje,patratele etc. dar invata bine, e inteligent, se intereseaza de cariera, de studii si nu e deloc smecher si "bazat"?
Ce ati alege dintre cele 2 tipuri de baieti? Si mai ales, de ce?
PS:Eu sunt al doilea tip de baiat.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu as alege al doilea baiat

| MasterOfDisaster a răspuns:

A doua varianta.
Pentru ca interiorul conteaza mai mult decat ambalajul. Daca ar fi sa am o relatie cu cineva, nu pot petrece tot timpul uitandu-ma la el si admirandu-i corpul. Mie imi plac persoanele inteligente, cu care pot conversa lejer despre mai multe subiecte.

| floryynnel a răspuns:

Toate zic ca ar alege a 2 varianta, dar in realitate...

| AvalohAlyn explică (pentru floryynnel):

Cateodata inclin sa-ti dau dreptate in legatura cu ce ai zis.laughing

| TaNaNaNaNa a răspuns:

Eu as alege al 2-lea tip de baiat, dar depinde, gusturile nu se discuta, e probabil ca unor fete sa le placa smecherii, altora baietii mai simpli tongue

| RedFantasy a răspuns:

Personal, as alege al doilea tip de baiat. Prefer un baiat inteligent, cu care pot vorbi despre orice si de la care pot invata lucruri noi si nu un baiat care nu are altceva decat muschi si care se balbaie o data la 3 cuvinte ( acele 3 cuvinte fiind doar despre chestii neimportante si nefolositoare).

| Cosmin86 a răspuns:

Poti sa iei ce e mai bun de la fiecare... spre ex. sa fii inteligent, cu cariera dar sa faci si sport si sa ai muschi.

Ai putea face asta, in loc sa pui intrebari stupide ( e stupida intrebarea pentru ca oamenii au gusturi diferite, 100 de fete o sa-ti dea 100 de raspunsuri diferite )

| Vans a răspuns:

Unu masculin şi inteligent.Că în ziua de azi e plin de tot felul de băieţi, dar care au ceva în comun:nu arată ca nişte băieţi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-aş alege pe cel de-al doilea,adică mai slăbuţ,care nu are corpul lucrat,fără cercel,tatuaje, pătrăţele etc.dar învaţă bine, e inteligent, se interesează de carieră de studii şi nu e deloc şmecher şi ''bazat''.
DE CE? Frumuseţea trece cu timpul, am nevoie de cineva cu capul pe umeri. Dacă mie îmi place nu trebuie să aibă tatuaje şi alte chestii.Pentru mine chestiile astea sunt nesemnificative! ^^

| AndradaRoxana9 a răspuns:

As alege cel de-al doilea baiat. Cum a spus si UnicornLand, frumusetea e trecatoare! Insa, dragostea dainuie vesnic! Nu conteaza aspectul fizic ci sentimentele pentru persoana respectiva happy

| NoBodyByMe a răspuns:

Pe langa fizic si studii mai exista si caracterul...asta e cel important!