| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau unui prieten de Craciun, cu care am avut o relatie de 2 ani, pana acum 2 saptamani? As dori cat mai multe idei. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Incearca ceva de iarna un fular sau niste manusi, poate si un fes dragut big grin sunt sigura ca o sa il incante!

Răspuns utilizator avertizat
| papagarita a răspuns:

Buna. Poti face ceva facut de mana ta cum ar fi o inima de hartie, o felicitare sau ceva cumparat un ursulet, o inimioara, o cutie in forma de inimioara cu ciocolata in ea, etc