| ASXD32 a întrebat:

Ce cadou ii pot lua iubitului meu de Mos Nicolae? Tin sa va spun ca are si parfumuri si tricouri de la mine + un ceas cu poza noastra. Sunt in pana de idei.HELP ME!laughing)

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa iei papuci de casa specifici Craciunului si sa organizezi o cina romantica

| Ciprian a răspuns:

Ce hobby-uri are? Cumpara-i ceva in functie de asta.

Ii poti lua ceva banal, ca un fular, spre exemplu.

| ASXD32 explică (pentru Ciprian):

E pasionat de jocurile pe pc, dar momentan nu isi doreste unullaughing in rest e un baiat normal, cu preocupari normale...nimic iesit din comun sau sa isi doreasca ceva foarte tare...De asta ma baga in ceatasad

| Ciprian a răspuns (pentru ASXD32):

Atunci ii poti cumpara o bratara happy Sau o pereche de casti, joystick...Vezi tu. Succes!

| byeddy a răspuns:

Fa un album foto cu voi doi si da-il.O sa aiba o amintire frumoasathinking

| HisGirl a răspuns:

Inchiriaza un film...sau cumpara un DVD